У 2019 році ДРС вже перевірила 46 контролерів

06.06.2019

c9ab946048758a104adadef583ffab87

Державна регуляторна служба України наділена повноваженнями здійснювати контрольні заходи за діяльністю контролюючих органів, зокрема й на регіональному рівні.

Служба має право проводити планові та позапланові перевірки на предмет додержання органами ліцензування, дозвільними органами та іншими органами державного нагляду (контролю) законодавства, відповідно, у сфері ліцензування, дозвільної системи, державного нагляду (контролю).

З метою попередження та виявлення порушень законодавства державними органами нагляду (контролю) у 2019 році ДРС було проведено 46 перевірок (за весь минулий рік – 76), в тому числі:

  • 3 перевірки додержання органами ліцензування вимог законодавства у сфері ліцензування господарської діяльності (всі – планові)

Планові перевірки:

Міністерство внутрішніх справ України; Кіровоградська обласна державна адміністрація; Тернопільська обласна державна адміністрація.

  • 8 перевірок додержання дозвільними органами вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру (6 планових та 2 позапланові)

Businesswoman Holding Magnifying GlassПланові перевірки:

Міністерство культури України; Виконавчий комітет Бахмутської міської ради; Головне управління Держпраці Одеської області (9 протоколів за ст. 166-10); Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради; Держана архітектурно-будівельна інспекція України; Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області;

Позапланові перевірки:

Департамент екології та природних ресурсів Запорізької ОДА; Державна служба геології та надр.

  • b9bce33fbd61a9d149a9a390d458f61d35 перевірок додержання органами нагляду (контролю) вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» в частині здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (10 планових та 25 позапланових)

Планові перевірки:

Управління ДСНС у Тернопільській області; Головне управління ДСНС у Львівській області; Головне управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області; Головне управління Держпродспоживслужби у Сумській області; Державна служба України з питань праці; Виконавчий комітет Одеської міської ради (1 протокол за ст. 188-45); Головне управління ДСНС у Хмельницькій області; Державне агентство рибного господарства України; Головне управління Держпраці у Закарпатській області; Головне управління Держпраці в Івано-Франківській області.

Позапланові перевірки:

Головне управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області; Держекоінспекція у Харківській області (1 протокол за ст. 188-45); Управління Держпраці у Тернопільській області; Головне управління Держпродспоживслужби у Київській області; Держекоінспекція у Харківській області; Головне управління Держпраці у Київській області; Держекоінспекція в Одеській області (1 протокол за ст. 188-45); Головне управління Держпраці у Запорізькій області; Держекоінспекція у Львівській області; Держекоінспекція Центрального округу; Головне управління Держпродспоживслужби у Харківській області; Головне управління Держпродспоживслужби у Рівненській області; Головне управління Держпраці у Харківській області; Головне управління Держпраці у Київській області; Головне управління Держпраці у Рівненській області; Держекоінспекція центрального округу; Держекоінспекція центрального округу; Державна служба геології та надр України; Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (1 протокол за ст. 166-21); Держана архітектурно-будівельна інспекція України; Головне управління Держпраці у Київській області; Головне управління ДСНС у Київській області; Головне управління Держгеокадастру у Львівській області; Головне управління Держпраці у Житомирській області; Держекоінспекція у Кіровоградській області.

За результатами всіх перевірок було складено акти та видано приписи, подання та розпорядження.