Співпраця заради комфортного регуляторного середовища для ведення бізнесу: тренінги від ДРС та ПРООН

07.11.2022

З 01 по 04 листопада 2022 року Державна регуляторна служба України разом з Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) провели онлайн-тренінги з питань організації перегляду місцевого регуляторного середовища. Представники та представниці ОМС Чернігівської області стали першими, хто приєднався до цього проєкту.

Під час відкриття тренінгів до учасників звернувся голова Державної регуляторної служби України Олексій Кучер: “До ДРС постійно звертаються місцеві органи влади за роз’ясненнями з регуляторного законодавства. Тож вирішили разом із ПРООН в Україні запустити тренінгову програму для представників ОМС. Розпочали з Чернігівської області. Дякую керівництву регіону за ініціативність у прагненні до більш прозорої регуляторної діяльності”.

Тренінги були поділені на 4 модулі, під час яких учасники мали змогу дізнатися, зокрема: про державну регуляторну політику та політику розвитку підприємництва, методичні засади перегляду місцевого регуляторного середовища та організаційні засади здійснення перегляду місцевого регуляторного середовища. Також слухачі мали можливість задати проблемні питання експертам та отримати на них ґрунтовні відповіді.

Цей захід було проведено в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.