+ ще один важливий дозвіл відтепер online

13.10.2022

Набрала чинності Постанова КМУ від 27.09.2022 року № 1087 «Про затвердження порядків видачі дозволу на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення і ввезення з-за кордону, придбання, встановлення та експлуатації радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення» https://bit.ly/3EAVPWc, якою затверджено:

-порядок видачі дозволу на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення;

-порядок ввезення з-за кордону, придбання, встановлення та експлуатації радіоелектронних засобів та випромінювальних  пристроїв спеціального призначення.

Постанова спрощує для бізнесу процедуру отримання дозволу на ввезення        з-за кордону радіоелектронних засобів.

Для цього необхідно: подати заяву у паперовій або електронній формі із застосуванням засобів кваліфікованого електронного підпису.

Як приклад: виробники засобів зв’язку різного типу, зокрема рацій, зможуть швидко та без бюрократії ввозити запчастини для своєї продукції з-за кордону.

Отримати дозвіл можна через вебпортал «Єдине вікно для міжнародної торгівлі»  https://cabinet.customs.gov.ua/

Голова ДРС Олексій Кучер подякував Мінобороні за ініціативу та зазначив:«Командна робота «держава-бізнес» – це коли діалог дає результат!»

ПОСТ ФЕЙСБУК (1)