Регуляторна служба виступає в ролі арбітра між бізнесом та владою, – Голова ДРС Олексій Кучер

18.08.2021

IMG_3891Державна регуляторна служба України завжди готова бути арбітром між органами державної влади і місцевого самоврядування з одного боку та усіма суб’єктами господарювання з іншого, щоб не допустити ухвалення зайвих та неефективних регулювань, які можуть нашкодити підприємцями.

Про це заявив Голова ДРС Олексій Кучер під час професійної дискусії щодо легалізації азартних ігор в Україні, яка відбулася в редакції видання Kyiv Post за участі представників від бізнесу, профільної асоціації та регулятора ринку – Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.

За словами очільника Служби, найголовніше, що сьогодні бізнесу вдається дійти згоди з регулятором КРАІЛ, який також зацікавлений у встановленні простих і справедливих правил гри.

На думку Голови ДРС, легалізація грального бізнесу, який понад 10 років перебував поза законом, свідчить про незмінність курсу чинної влади на формування в Україні ринкових умов та прозорих відносин між бізнесом і державою.

IMG_3881«Ми задоволені тим, як сьогодні на майданчику ДРС триває напрацювання нових регулювань у сфері азартних ігор і лотерей — усе відбувається на наших очах під час відкритого діалогу між представниками влади та учасниками ринку», – заявив Олексій Кучер та наголосив, що зараз позиція бізнесу та позиція регулятора не розходяться, рішення про легалізацію грального бізнесу було правильним.

Також очільник Служби підкреслив, що ДРС завжди готова в ролі рефері сприяти налагодженню конструктивного діалогу між бізнесом та владою.

«Як на мене, саме таким цивілізованим шляхом і має відбуватися запровадження нових регулювань в усіх сферах господарської діяльності», – зазначив під час свого виступу Олексій Кучер.