Регуляторна служба – в ролі рефері між бізнесом та владою, – Голова ДРС Олексій Кучер

16.09.2021

241985954_4122320654563784_3935436614190190021_nДержавна регуляторна служба України – це єдиний державний орган, куди підприємці можуть приходити, щоб в законний спосіб відстоювати певні спрощення і захищати свої інтереси.

Про це Голова ДРС Олексій Кучер заявив під час виступу в якості спікера на ХХ Міжнародному економічному форумі, який проходив 16 вересня на «Арені Львів».

«Ми виступаємо як рефері: з одного боку представники держави, з іншого – бізнес. ДРС намагається не допустити ухвалення зайвих та неефективних регулювань, які можуть нашкодити бізнесу», – заявив очільник Служби та закликав підприємців звертатись за допомогою до ДРС.

За словами Олексія Кучера, найголовніше сьогодні – це взаємовідносини між бізнесом і владою, і якщо вони налаштовані добре, то допоможуть вирішити будь-яку проблему.

Також Голова ДРС звернув увагу на те, що сьогодні триває процес дерегуляції.

«Протягом останніх двох місяців ми переглянули 3594 регуляторних акта. З них 1636 були скасовані. І це відбувається завдяки владі та завдяки бізнесу, який надсилає свої пропозиції», – сказав Олексій Кучер.

Нагадаємо, що Міжнародний економічний форум – це найважливіша подія року в економічному житті Західної України, потужна національна і міжнародна платформа, створена для презентації України та Львівщини зокрема як безпечної та привабливої території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізації транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами, обміну досвідом та формування нової концепції ведення і розвитку бізнесу в умовах пандемії CОVID-19.