Разом до перемоги або так виглядає команда!

25.03.2022

Місяць запеклої боротьби українського народу проти російської агресії. Місяць незламності нашої країни. Вже місяць як Зачепилівська громада Харківської області стала справжнім прихистком для тимчасово переміщених осіб із зон проведення активних бойових дій, вирвавши з пекла, створеного ворогом, десятки сімей, більше 3000 людей.

Голова Державної регуляторної служби України Олексій Кучер разом з Народним депутатом України Вікторією Кінзбурською, головою Зачепилівської селищної ради Оленою Петренко, а також Євгенієм Грицьковим налагодили взаємозв’язок з країнами Європи та  організували безпечну доставку близько 400 тонн гуманітарної допомоги (продуктів харчування, товарів першого вжитку та медикаментів) до Харківської області.

«Є багато чого цікавого розповісти про квест отримання-доставка вантажу, але все це вже після перемоги. За місяць усі алгоритми взаємодії з європейцями, митницею, прикордонниками, місцевою владою вивчені. Тому є сподівання, що далі буде простіше, а ефективність командної роботи вищою. Так виглядає команда», – зазначив Олексій Кучер та окремо подякував за допомогу керівникові ГО «Колос» Дмитру Зубарєву та голові Громадської ради при ДРС Олексію Сініцину.

Сьогодні особливо приємно отримати слова вдячності від Зачепилівської громади Харківської області.

Разом до перемоги! Слава Україні!