Радіодиктант національної єдності-2022

09.11.2022

Чи знали Ви, що українська мова сформувалась настільки давно, що походження багатьох слів слід шукати в санскриті? Або, що однією з особливостей мови є надання усім словам зменшувально-пестливої форми? А що ми, українці, настільки сильна нація, що в нашій мові слово “бити” має аж 45 синонімів? До речі, українська мова навіть має напівофіційний статус в окрузі Кук (штат Іллінойс в США), бо є однією з найбільш уживаних мов у цій місцевості.

Як Ви зрозуміли, сьогодні надзвичайно важливе свято для усіх українців – День української писемності та мови. 22 роки поспіль українці мають змогу писати радіодиктанти та демонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Цьогоріч фахівці та фахівчині Державної регуляторної служби України доєднались до традиційного радіодиктанту національної єдності, щоб не тільки перевірити власну грамотність, а й своїм прикладом мотивувати інших вчити й поважати рідну мову.

Одним із ключових факторів незалежності України, символом свободи, найголовнішою цінністю для кожного з нас є наша мова.

Любіть, вивчайте, спілкуйтесь українською!

 

Любіть, вивчайте, спілкуйтесь українською!