Привітання Голови ДРС Ксенії Ляпіної з Днем захисника України

12.10.2018

21015985_1471643236288571_6384970622417324056_o_650x410Шановні колеги, підприємці, представники громадськості!

ВІТАЮ ВАС З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Подвиги наших захисників – велична правда історії. Ми всі стали свідками як у виснажливих боях народилося нове українське військо, яке сильне не лише зброєю та хистом, але й потужним патріотичним духом.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх Громадян. Любов до країни, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою і щасливого майбуття на нашій рідній землі.

Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю героїчних борців, які віддали своє життя за мирне майбутнє нашої держави.

Ми безмежно вдячні тим, хто щодня демонструє мужність та героїзм, відвагу, відчайдушність та бойове братерство – справжню силу нескорених, відстоюючи незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором.

Ми не втомлюємося дякувати ветеранам АТО, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів, волонтерам, активістам та підприємцям, які надають необхідну допомогу війську та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди всім родинам.

Незламної віри в щасливу долю України та довгоочікуваного миру! Слава Україні!

 

Голова Державної регуляторної служби України                                                                                                        Ксенія Ляпіна