Привітання Голови ДРС Ксенії Ляпіної з Днем підприємця

31.08.2018

Шановна підприємницька громадо! Шановні підприємці!

Вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня підприємця!

 

elizabethandrichard-1Державна регуляторна служба України постійно співпрацює з підприємницькою спільнотою, яка неодноразово доводила, що завдяки згуртованості, порозумінню, конструктивній співпраці усіх сторін публічного діалогу може досягати значних результатів. Хочу підкреслити, що ми разом зацікавлені у абсолютній прозорості щодо реалізації державної регуляторної політики.  

Підприємці України – самодостатні, свідомі громадяни. Сплачені податки, завдяки яким наповнюється бюджет, нові робочі місця – це ще далеко не все, що бізнес робить для держави. Переконана, сьогодні саме ви є замовниками перетворень у країні, а це – велика відповідальність.

Закликаю разом активно продовжувати розпочату справу – дерегуляцію господарської діяльності. Особливо це стосується розчищення регуляторного середовища у регіонах. Наша економіка постала перед величезними випробуваннями, нам як ніколи потрібна безумовна консолідація зусиль. Бізнес має знати свої права, активно доводити свою позицію на всіх рівнях та, нарешті, відчути зміни на краще. Щиро вірю, що саме завдяки підприємницькому таланту, ми зможемо побудувати сильну та економічно розвинуту України.

Бажаю міцного здоров’я та успіху, вдалих угод та успішних проектів. Нехай започаткована справа активно розвивається та приносить гідні результати.

Невичерпного оптимізму, нових ідей та вдячних клієнтів!

 

З повагою

Голова Державної регуляторної служби України                                                                                                 КСЕНІЯ ЛЯПІНА

 

 

Нагадаємо, День підприємця відзначається щорічно у першу неділю вересня. Свято встановлено в Україні «враховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки…» згідно з Указом Президента України від 5 жовтня 1998 року № 1110/98 «Про День підприємця».