При ДРС буде створено робочу групу з питань ліцензування освітньої діяльності

21.09.2017


221 вересня
в Європейському університеті відбулося розширене засідання Координаційної ради Асоціації навчальних закладів України, в якому взяла участь Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

Учасниками засідання були обговорені питання подання ліцензійних справ до органу ліцензування, запровадження державного контролю за дотриманням ліцензійних умов, періодичності проведення планових перевірок навчальних закладів та критеріїв оцінки ступеню ризику їх діяльності і періодичності проведення планових перевірок, а також проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти», розробленого Міністерством освіти і науки України.1

Йшлося про те, що після набрання чинності Законом України «Про освіту», прийнятим Верховною Радою України 5 вересня 2017 року, виникне необхідність внесення змін до ліцензійних умов провадження освітньої діяльності з метою приведення їх у відповідність з новим Законом.

За результатами обговорення Голова ДРС Ксенія Ляпіна запропонувала створити у Державній регуляторній службі робочу групу з питань ліцензування освітньої діяльності. До участі в робочій групі будуть запрошені всі зацікавлені сторони, у тому числі представники Асоціації навчальних закладів України та Міністерства освіти і науки України.