Презентація Звіту ДРС за 2019 рік

20.02.2020

20 лютого представники Державної регуляторної служби України презентували звіт ДРС за 2019 рік та визначили тенденції реалізації регуляторної політики у попередньому році. Йшлося також і про пріоритети на 2020й. Ознайомитись із повним варіантом Звіту Державної регуляторної служби України за 2019 рік можна в анонсі.

Засідання відвідала екс-голова ДРС Ксенія Ляпіна. Вона підкреслила важливість збереження кадрового потенціалу Служби. Серед присутніх також: голова Громадської ради при ДРС Сергій Доротич, члени Громадської ради при ДРС, представники громадськості, науковці, експерти, журналісти та працівники ДРС.

«Державна регуляторна служба України і далі працюватиме над усуненням правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у розвитку підприємництва. Крім того, ДРС, у межах повноважень, зосередить свої зусилля на недопущенні прийняття необґрунтованих та неефективних регуляторних рішень. Також працюватиме у напрямку зменшення втручання державних органів у підприємницьку діяльність та напрацювання пропозицій для кращого регулювання галузей економіки», – підкреслив тимчасово виконуючий обов’язки Голови Державної регуляторної служби України Олег Мірошніченко. 

Фахівці Державної регуляторної служби України визначили також тенденції реалізації регуляторної політики у 2019 році