Представникам громадськості розповіли про основні напрямки та механізми роботи ДРС

17.09.2021

mega.dp.ua_IMG_7212У межах тренінгової програми «Економічне зростання громад в умовах запобігання корупції» в приміщенні Державної регуляторної служби України відбувся семінар для представників регіональних осередків ВГО «Стоп корупції».

Представникам громадської організації з різних куточків України фахівці ДРС презентували основні напрямки та механізмами роботи Служби, її функції та завдання.

Під час заходу представники ДРС розповіли про нові досягнення в роботі Служби за останні вісім місяців поточного року. Зокрема про:

  • посилення контролю за діяльністю ОМС, а саме оприлюднення на офіційному сайті ДРС реєстру порушників регуляторного законодавства;
  • розміщення на Порталі відкритих даних інформації про всі проекти регуляторних актів, які надходять в ДРС, що робить діяльність усіх органів влади прозорішою;
  • mega.dp.ua_IMG_7245 (1)недопущення прийняття неефективних регулювань органами влади, чим не допустили додаткових витрат для суб’єктів господарювання через відмову в погодженні деяких проектів регуляторних актів.

Фахівці ДРС поділилися кращими практиками в роботі Служби та надали вичерпні і конструктивні відповіді на запитання активістів з регіональних осередків організації.

Найближчим часом між ДРС та ВГО «Стоп корупції» планується підписання меморандуму про співробітництво.