Державна регуляторна служба України

Завжди на боці бізнесу!

Сторінка: https://www.drs.gov.ua/press-room/povidomlennya-pro-formuvannya-skladu-gromadskoyi-rady-pry-derzhavnij-regulyatornij-sluzhbi-ukrayiny/

Повідомлення про формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України

30.08.2019

Повідомлення
про формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України

26208567.r695x430Державна регуляторна служба України, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», розпочинає роботу з формування складу Громадської ради.

Установчі збори для формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України відбудуться шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких були внесені інститутами громадянського суспільства, 18 жовтня 2019 року о 14:00 у адміністративній будівлі ДРС за адресою: м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, 6-й поверх, актова зала. Кількісний склад Громадської ради при Державній регуляторній службі України – 35 членів.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

До складу громадської ради при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є фахівцями у відповідних сферах, що підтверджується наявністю відповідної освіти, наукового ступеня, публікацій, досліджень, а також інформацією про участь у реалізації проектів не менш як за 12 місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради.

При цьому, відповідно до пункту 3 Положення про Державну регуляторну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2014 р. № 724, основними завданнями ДРС є: реалізація державної регуляторної політики, політики з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності; координація дій органів виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства і підприємництва з питань дерегуляції господарської діяльності.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради. Пов’язані інститути громадянського суспільства (два і більше інститути громадянського суспільства мають одного і того ж керівника чи спільних членів керівних органів тощо) не можуть делегувати своїх представників до складу однієї громадської ради.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

Заяви інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника подаються у паперовому або електронному вигляді у форматі PDF. Інші документи надсилаються в електронному вигляді у форматі PDF за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, електрона адреса: inform@dkrp.gov.ua   

Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до їх проведення.

Довідка за телефоном: (044)286-01-90

Натисніть для друку