Державна регуляторна служба України

Завжди на боці бізнесу!

Сторінка: https://www.drs.gov.ua/press-room/pidpysano-memarandum-pro-spivpratsyu-z-ukrayinskoyu-asotsiatsiyeyu-rajonnyh-ta-oblasnyh-rad/

Підписано Меморандум про співпрацю з Українською асоціацією районних та обласних рад

23.05.2023

«Зрозуміло, що саме від місцевих регуляторів залежить локальний бізнес. У свою чергу ДРС надає методологічну допомогу місцевим органам влади. Тому, важливо посилювати взаємозв’язок між центральним, місцевим рівнями та підприємцями», – зауважив Голова ДРС Олексій Кучер, коментуючи результат зустрічі із Президентом Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» Сергієм Черновим.

Обговорили важливість інформаційної та координаційної підтримки, надання пропозицій з питань, що стосуються впровадження реформ регуляторної політики та дерегуляції задля реального зміцнення місцевого самоврядування.

Як результат – підписали Меморандум про співпрацю, метою якого є налагодження конструктивного співробітництва, спрямованого на комунікацію між органами влади, інститутами громадянського суспільства і підприємництва та  бізнесу у сферах державної регуляторної політики, дерегуляції, ліцензування, дозвільної системи та державного нагляду (контролю).

«Дякую пану Сергію за ініціативність та плідну зустріч», – Олексій Кучер.

 

Натисніть для друку