Партнерство з ICC Ukraine

11.08.2022

Голова Державної регуляторної служби України Олексій Кучер провів робочу зустріч з Генеральним секретарем ICC Ukraine Світланою Переверзевою.

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) – перший національний комітет на території України. Створений у 1998 році, і сьогодні об’єднує національні підприємства та компанії-нерезеденти, які представляють великий та середній бізнес.

Глобальна мережа ICC має 90 Національних комітетів. ICC розробляє правила ведення бізнесу, які використовуються суб’єктами господарювання світу у міжнародному та внутрішньому співробітництві, зокрема: Incoterms®, типові міжнародні комерційні договори, уніфіковані правила щодо застосування інструментів торгового фінансування, практики арбітражу тощо.

Так, за словами очільника Служби, сторони обговорили можливості співпраці в межах залучення європейської спільноти до вирішення проблем бізнесу країни.

«Маємо спільні ідеї та чіткі кроки з їх реалізації. Тож домовились про підписання Меморандуму між ДРС та ICC Ukraine»,  – зазначив Олексій Кучер.

Дякуємо ICC Ukraine за партнерство заради єдиної мети – допомоги бізнесу України.