Олексій Кучер взяв участь в економічному форумі DEF-2021

18.11.2021

Сьогодні в Дніпрі продовжуємо налагоджувати діалог влади та бізнесу. Про це Голова ДРС Олексій Кучер заявив під час панельної дискусії «Українська і світова економіка: стимули зростання після пандемії» яка відбулася 18 листопада 2021 року на Дніпровському економічному форумі DEF-2021.

Представники бізнесу мають бути активнішими у захисті своїх інтересів та звертатися до ДРС за підтримкою для вирішенням проблемних питань, оскільки Служба є тим майданчиком, де бізнес має можливість захистити свої інтереси перед регуляторами.

Також говорили про зменшення навантаження на бізнес шляхом скасування зайвих та недопущення нових регулювань.

За 10 місяців ДРС проведено 151 перевірку контролюючих органів, органів ліцензування та дозвільних органів. Виявлено 640 фактів порушень й складено 166 протоколів про адміністративні правопорушення. Більш того, не допущено нових регулювань на суму 34,8 млрд. гривень, адже ми відмовили в погодженні 76 проектів актів.

«Якби ці акти були прийняті, то лише 10-20% від зазначеної суми пішли б у бюджети, а решта витрачена бізнесом на модернізацію, отримання спеціалізованих послуг, закупівлю певних товарів, що свідчить про очевидне порушення принципів ефективності та збалансованості», – зазначив Олексій Кучер.