Олексій Кучер привітав новообраних членів Громадської ради при ДРС

22.06.2021

У вівторок, 22 червня, у Державній регуляторній службі України відбулися установчі збори, на яких представники підприємницької громадськості з різних регіонів України обрали 35 членів Громадської ради при ДРС.

IMG_8880«Вітаю особисто кожного з 35 переможців виборів та дякую усім представникам громадськості за участь у сьогоднішньому голосуванні», — заявив Голова ДРС Олексій Кучер, коментуючи результати рейтингового голосування, під час якого кандидати обирали найкращих між собою з-поміж 63 кандидатів.

За словами очільника ДРС, співпраця з громадськістю — пріоритет у роботі Служби. Саме тому цього року за підтримки представників бізнес-спільноти та місцевої влади при територіальних органах ДРС було створено галузеві ради підприємців в регіонах.

«Оновлення складу Громадської ради необхідне для налагодження конструктивного діалогу між владою та бізнесом», — сказав Олексій Кучер, та висловив сподівання, що за підтримки нових членів ради взаємодія Служби з громадськістю також буде ефективною та результативною.

Зазначимо, що до першого засідання новообраний склад Громадської ради при ДРС має бути затверджений наказом Голови Державної регуляторної служби України.