Олексій Кучер: бізнес далі скаржиться на проблеми перевірок з боку контролюючих органів

22.02.2023

Хто із органів державної влади та місцевого самоврядування найбільше дошкуляє підприємцям в частині проведення перевірок, у тому числі всупереч мораторію?

Щоб відповісти на це та інші питання, Голова Державної регуляторної служби України Олексій Кучер разом із Центром Розвитку Інновацій – Center for Innovations Development, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, Національним проєктом Дія.Бізнес спільно з AdvanterGroup провели брифінг щодо регуляторної політики за підсумками 2022 року та продемонстрували презентацію дослідження стану й потреб бізнесу.

«Бізнес далі скаржиться на проблеми перевірок з боку контролюючих органів. Серед них маємо “топ із трьох лідерів”: Держпраця, ОМС та ДСНС. Цікаві результати…»,  – зазначив Олексій Кучер, коментуючи дослідження.

За результатами аналізу ДРС за 2022 рік лідерами у проведенні перевірок були Держпродспоживслужба, ПФУ та ДСНС. Так, очільник Служби зауважив, що в ДРС відсутня інформація щодо порушення мораторію Держпраці. Більше того, вже рік, як ними не проводяться перевірки.

«Звертаюся до підприємців: повідомляйте нам про всі факти порушень з боку контролюючих органів, як тільки вони виникають. Ви можете писати нам у соціальні мережі та в наш телеграм-бот https://t.me/businessWar_bot», – зазначив Олексій Кучер.  

Повні результати дослідження.

Довідково: Дослідження проведено в рамках Ініціативи для відновлення економіки України – https://business.diia.gov.ua/economic-recovery. Період опитування – січень 2023 року, опитано 535 власники та СЕО бізнесів. Організатори дослідження: Центр Розвитку Інновацій – Center for Innovations Development, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес, Advanter Group у співпраці з Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство економіки України, Міністерство фінансів України, Мінрегіон та Державна регуляторна служба України.