На рівні центральних органів виконавчої влади збереглись минулорічні обсяги здійснення заходів з відстеження результативності дії прийнятих регуляторних актів

19.07.2019

Раніше ми вже розповідали про тенденції регуляторної політики. Цього разу йтиметься про заходи з відстеження результативності дії прийнятих регуляторних актів.

Ecsponent-Regulation-28-Blog-PostПротягом першого півріччя 2019 року до ДРС надійшло 268 звітів про відстеження результативності дії регуляторних актів. З них, 221 звіт надано регуляторними органами центрального рівня47 звітівмісцевими  органами виконавчої влади. Для порівняння – в такому ж періоді минулого року регуляторними органами центрального рівня було надано 226 звітів про відстеження результативності дії регуляторних актів, а місцевими органами виконавчої влади – 79 звітів

Таким чином можна констатувати, що на рівні центральних органів виконавчої влади практично збережено минулорічні обсяги здійснення заходів з відстеження результативності дії прийнятих регуляторних актів,  в той час як на рівні  місцевих органів виконавчої влади обсяги відстеження результативності дії прийнятих регуляторних актів скоротились більш ніж у 1,5 рази.

За цей період заходи з відстеження результативності дії регуляторних актів провадились 23-ма регуляторними органами центрального рівня, та місцевими органами виконавчої влади 12 регіонів: Вінницької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської,  Сумської, Херсонської,  Черкаської,  Чернівецької,  Чернігівської областей та міста Києва.

У першому півріччі 2019 року 7-ма регуляторними органами центрального рівня, а саме: ДФС, Мінінфраструктури, Мінрегіоном, Мінфіном, Нацкомфінпослуг, ФДМУ, Міненерговугілля та місцевими органами виконавчої влади 2-х регіонів: Одеської та Херсонської областей було зроблено висновок про необхідність перегляду 17-ти регуляторних актів.

У наступному матеріалі читайте про стан дотримання законодавства про державну регуляторну політику органами місцевого самоврядування.