Місцеві органи влади прозвітували ДРС про перегляд понад 3000 регуляторних актів

01.09.2021

Протягом останніх двох місяців місцеві органи влади у співпраці з представниками Державної регуляторної служби України в регіонах провели перегляд 3594 регуляторних актів органів місцевого самоврядування. З них 1636 регулювань були скасовані як неактуальні, неефективні або незаконні, а ще 676 рішень приведені у відповідність до вимог чинного законодавства.

Про це повідомив Голова ДРС Олексій Кучер, коментуючи результати роботи Служби з обласними державними адміністраціями в рамках міжрегіональної робочої групи при ДРС з питань дерегуляції на виконання доручення Офісу Президента України.

«Дякую головам ОДА за співпрацю та внесок у виконання завдання Президента України з тотальної дерегуляції на всіх рівнях. Цікаво, чиї результати по дерегуляції будуть більш вражаючі: територіальних громад чи центральних органів виконавчої влади? Порахуємо — побачимо», –  заявив Олексій Кучер та відзначив, що майже всі державні адміністрації виконують доручення Офісу Президента щодо створення на місцях профільних комісій та проведення нарад з головами громад.

Нагадаємо, що на жовтень ДРС готує для Офісу Президента України рейтинг областей за підсумками 9 місяців цього року щодо реалізації державної регуляторної політики та проведення заходів з дерегуляції господарської діяльності на місцевому рівні.