Інститут свобод бізнесу проводить п’яте опитування Індексу свобод і можливостей підприємництва України

20.12.2016

Сьогодні, 20 грудня 2016 року о 12.00, починається п’яте опитування

Індексу свобод і можливостей підприємництва України.

ЧОМУ ВАМ ТРЕБА ВЗЯТИ У НЬОМУ УЧАСТЬ?

Ніхто, крім самих підприємців, не може дати більш чесної оцінки умов, в яких Вам доводиться сьогодні працювати – ні чиновники, ні політики, ніхто. Не скажете Ви – як завжди, скажуть за Вас.

Індекс – інструмент об’єктивної реакції на умови ведення бізнесу в Україні з боку самого бізнесу, дзеркало. Чим більше підприємців залучаться до Індексу, тим більше у всіх нас шансів бути реально почутими у Києві, ОДА, меріях, на міжнародному рівні – всюди. Демократія добре чує колективний голос.  

За результатами четвертого опитування, яке відбулося у жовтні і участь у якому взяло понад 200 представників українського малого й середнього бізнесу, сумарний показник Індексу  по шкалі з «-5» до «+5» склав «-1,73». Результати попередніх опитувань були оприлюднені перед широкою громадськістю, вони розміщені на сайтах ІСБ, МЕРТ, ДРС, інших майданчиках. Їх вже бачать, але цього замало. Наша мета – щоб з ними рахувалися, робили правильні висновки і головне – дії. Це довгий і непростий процес, але й напрямок вірний, бо основою будь-якої розвиненої економіки світу є не монополісти й олігархи, а динамічний і гнучкий ринок – МСП.

Два місяці минуло і зараз ми проводимо черговий, п’ятий вимір Індексу. Це останнє опитування цього року, наступні будуть проводитися у 2017р. 

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФОРМУВАННІ ІНДЕКСУ?

Ви можете це зробити кількома способами на власний вибір:

а) заповнити анкету (5 блоків х 5 питань) на сайті ІСБ

б) заповнити анкету на сторінці ІСБ у Facebook

в) заповнити анкету (прикладається) та надіслати її на email адресу isb.ibf@gmail.com

г) роздрукувати й заповнити анкету від руки, та надіслати звичайною поштою її за адресою: 04070, Україна, Київ, вул. Г. Сковороди, 6, оф. 2.

Опитування займе не більше 10 хвилин Вашого часу. Ви можете це зробити або цілком анонімно, або заповнивши просту форму для реєстрації (для внутрішнього користування ІСБ) з метою полегшення наших комунікацій у майбутньому. Ми гарантуємо конфіденційність Вашого голосування і Ваших даних.  Дане опитування відбуватиметься протягом 168 годин – 7 діб, і завершиться 27 грудня 2016р.

 

Дякуємо за Вашу активну позицію і участь у п’ятому Індексі свобод і можливостей підприємництва України!

 

За додатковою інформацією звертатися за тел. 067 466 90 26,

е-mailisb.ibf@gmail.com до координатора ІСБ Юлії Недоспасової.

Завантажити (DOCX, Невідомий)

Завантажити (DOCX, Невідомий)