Інформація для ЗМІ! 4 вересня відбудеться воркшоп-презентація першого в Україні стандарту набору відкритих даних регуляторних органів

30.08.2018

vorkshop-1Державна регуляторна служба України разом з експертами проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»/TAPAS з ініціативи проекту «Регуляторна мапа України» розробили перший в Україні стандарт набору відкритих даних регуляторних органів.

Враховуючи актуальність запровадження цього стандарту регуляторними органами, Державна регуляторна служба України спільно з Державним агентством з питань електронного урядування України проведуть воркшоп-презентацію щодо впровадження першого в Україні стандарту набору відкритих даних регуляторних органів.

Учасники зможуть ознайомитись із положеннями стандарту та дізнаються про можливості його використання для належного виконання ними вимог законодавства щодо розміщення на державному порталі data.gov.ua наборів відкритих даних регуляторних органів.

У заході візьмуть участь: 

  • Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна
  • Перший заступник Голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олексій Вискуб
  • Керівник проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS)» Петро Матіяшек
  • Керівник проекту Transparent cities/Прозорі міста Катерина Цибенко
  • Член Громадської ради при ДРС, СEO проекту «Регуляторна мапа України» Олександр Пліва
  • Аналітик, консультант з відкритих даних проекту ТЕКСТИ Богдан Тишкевич

Дimg_5787_parus_sandm_smо участі у заході також запрошено представників структурних підрозділів обласних державних адміністрацій з питань реалізації державної регуляторної політики, посадових осіб обласних державних адміністрацій відповідальних за оприлюднення публічної інформації у форматі відкритих даних, представників Асоціації міст України та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, Фонду Східна Європа, Фонду «Євразія» та ЗМІ.

Час проведення: від 11:00 до 13:00, 4 вересня 2018 року.

Місце проведення: 1991 Civic Tech Center, вул. Мечнікова 2, БЦ «Парус», 18 поверх, м. Київ.

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 18:00 3 вересня 2018 року:

Irina_ilieva@ukr.net, 286-47-11, 096-784-74-17