Громадська рада при ДРС провела перше засідання

10.08.2021

IMG_106810 серпня у приміщенні Державної регуляторної служби України відбулося перше засідання нової Громадської ради при ДРС, до якої увійшли 35 представників громадських організацій, підприємницьких асоціацій, професійних спілок та об’єднань українських роботодавців.

Голова ДРС Олексій Кучер привітав новообраних членів Ради, відзначив досвід та професіоналізм кожного і побажав успішно попрацювати, щоб налагодити конструктивний діалог між бізнесом та владою.

«Ваша позиція має бути сильною та обґрунтованою, щоб голос підприємців та громадськості було чути не лише в стінах Служби, але й в усіх кабінетах влади», – звернувся до представників громадськості Олексій Кучер.

Після вступного слова очільника Служби, члени консультативно-дорадчого органу обрали головою Громадської ради при ДРС Олексія Сініцина (ГО «Гільдія ремісничих сироварів») та представника ДРС Романа Джуранюка секретарем Громадської ради.IMG_1083

Під час засідання члени Громадської ради затвердили Положення про Громадську раду при ДРС та Регламент, і взялися за напрацювання плану роботи та розподіл членів Ради за профільними комітетами.

Також члени Громадської ради розглянули пропозиції щодо дотримання вимог законодавства при розробці проєктів регуляторних актів НБУ та НКЦБФР та внесення змін задля унормування процесу погодження з ДРС.

Зазначимо, що з протоколом засідання Ради можна буде ознайомитися згодом у рубриці Взаємодія з громадськістю на офіційному сайті ДРС.