Головою Державної регуляторної служби України призначений Олексій Кучер

14.01.2021

У четвер, 14 січня Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов представив трудовому колективу нового Голову ДРС Олексія Кучера та побажав успіхів на посаді. 

1«Сьогодні український бізнес переживає непрості часи в умовах карантину і держава зобов’язана зробити усе можливе для підтримки українських підприємців та забезпечення комфортних умов для бізнесу в Україні.

Маю за честь очолити Державну регуляторну службу України, на яку покладено високу та відповідальну місію з недопущення ухвалення економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання державних органів у підприємницьку діяльність, усунення правових, адміністративних економічних та організаційних перешкод у розвитку підприємництва», – зазначив під час представлення Голова ДРС Олексій Кучер.

13 січня Кабінет Міністрів України на своєму засіданні призначив Кучера Олексія Володимировича Головою Державної регуляторної служби України розпорядженням від 13 січня 2021 року № 12-р «Про призначення Кучера О. В. Головою Державної регуляторної служби України» з 14 січня 2021 року шляхом укладення контракту про проходження державної служби.

Олексій Кучер закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста. Має диплом з відзнакою.

Понад 8 років здійснював індивідуальну адвокатську діяльність. У 2019 році був обраний народним депутатом України. 

З 5 листопада 2019 року по 27 листопада 2020 року здійснював повноваження голови Харківської обласної державної адміністрації.