Голова ДРС Олексій Кучер звернувся до 112 міжнародних компаній, які продовжують свій бізнес в рф

22.04.2022

Вже 58 днів російські війська атакують українські міста та села. У цей страшний час загинули тисячі мирних жителів і сотні дітей. Ракети та авіабомби руйнують будинки, навчальні заклади, дитячі садки, пологові будинки, лікарні.

У відповідь на дії росії в Україні багато країн і міжнародних організацій запровадили санкції, обмежувальні політичні та економічні заходи.

Більше 600 західних компаній вже висловили свою підтримку Україні та припинили ведення бізнесу з агресором, тим самим припинивши наповнення бюджету російської федерації.

У цей непростий для нашої країни час Державна регуляторна служба України підготувала звернення до 112 міжнародних компаній, які залишаються в рф і підтримують її економіку, таким чином спонсоруючи війну з Україною.

«Зараз, як ніколи, нам потрібна допомога в цій нелегкій боротьбі. Ми Закликаємо приєднатися до міжнародної спільноти припинивши свою діяльність у рф», – заявив Голова ДРС Олексій Кучер.

Весь світ має зрозуміти важливість виходу з росії. Чим більше бізнесу буде виходити, тим слабшим буде бюджет російської армії, і тим менше загине невинних українців.

 Шаблон (1) [Автосохраненный]