Голова ДРС бере участь у щорічному Економічному форумі, який проходить цими днями у Польщі

04.09.2017

7ffb40432fЗ 4 по 8 вересня у місті Криниця – Здруй проходить XXVII щорічний Економічний форум, у якому Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна бере участь. Її виступ заплановано під час панельної дискусії «Майбутнє європейської економіки: держава чи ринок?».

Щороку на Економічному форумі у Польщі лідери політичного, економічного та громадського життя з понад 60 країн світу зустрічаються не тільки з метою створення діалогу і розвитку співпраці між європейськими країнами та їхніми партнерами, але також для презентації своїх пропозицій і пошуків можливостей співробітництва та для участі в дебатах найвищого класу.56a4a941ab9c7

Протягом багатьох років на Форумі проголошуються важливі декларації, що стосуються економічної політики, а думки учасників цитують світові медіа та обговорюють широкі кола експертів. Серед учасників є президенти, прем’єр-міністри, комісари ЄС, члени парламентів, директори найбільших підприємств, експерти, представники місцевого самоврядування, культурні діячі і журналісти. В той же час, представники бізнесу можуть вільно висловлювати свої думки і зауваження щодо економічної і регуляторної політики, яку проводять уряди і загальноєвропейські установи.