Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна взяла участь в Українському фармацевтичному форумі

08.11.2018

45544765_1913346942112949_2902315650531721216_n7 листопада Український фармацевтичний форум об’єднав регуляторів, міжнародних і місцевих фармацевтичних виробників, дистриб’юторів і аптеки та створив платформу для обговорення найважливіших проблем фармацевтичного ринку в Україні та розробки конкурентних стратегій на майбутнє. Голова Державної регуляторної служби України – серед основних спікерів заходу. Ксенія Ляпіна розповіла представникам фармацевтичного бізнесу про реформу системи державного нагляду та контролю.

«Відтепер інспекційні органи мають фокусуватись на прозорій оцінці суб’єктів господарювання та запобіганні ризикам, а бізнес буде знати коли, хто і чому його перевірятиме», – зазначила Голова ДРС.

Вона також нагадала про повноваження Служби щодо контролю за контролерами за скаргою суб’єкта господарювання. Державна регуляторна служба провела у 2018 році близько 50 перевірок контролюючих органів за скаргами бізнесу, причому майже в усіх випадках були встановлені порушення. Йшлося і про інспекційний портал. Перевірити хто і коли перевірятиме підприємців можна за посиланням: https://inspections.gov.ua

45595149_1913347008779609_4566802012456353792_nПід час Форуму розглядалися такі питання, як: реформа у фармацевтичному секторі України, сучасний стан у сфері регулювання; майбутнє фармацевтичної галузі в Україні: глобальні тенденції, сучасна ситуація та нові можливості на українському ринку; стратегії основних місцевих та міжнародних фармацевтичних компаній; інвестиційна привабливість фармацевтичного сектору в Україні; формування Національного переліку основних лікарських засобів; захист прав інтелектуальної власності на фармацевтичні препарати та медичні пристрої; розвиток місцевого виробництва фармацевтичних препаратів та експортних можливостей; державні закупівлі фармацевтичних препаратів, обсяги та тендерні вимоги; розвиток сектору розповсюдження та збуту; зміни на ринку роздрібної торгівлі; розвиток комп’ютерних технологій в фармацевтиці та багато інших.

Нагадаємо, Український фармацевтичний форум є провідною подією у фармацевтичному секторі України. Під час його проведення учасники обговорюють найбільш актуальні проблеми галузі. Захід об’єднує регуляторні органи, місцевих та міжнародних виробників фармацевтичних препаратів, дистриб’юторів, аптечні мережі та постачальників послуг для фармацевтичного сектору. Участь у Форумі – це обмін ідеями та найкращими практиками, а також мозковий штурм щодо майбутнього фармацевтичної галузі в Україні.