ДРС запрошує підприємницьку громадськість до формування Консультативних рад в регіонах

18.03.2021

У квітні в усіх областях України будуть створені консультативні ради при територіальних органах Державної регуляторної служби, куди увійдуть представники суб’єктів господарювання на місцевому рівні.

IMG_4864Відповідний наказ про затвердження Положення та формування складу консультативних рад Голова ДРС Олексій Кучер підписав у четвер, 18 березня.

До складу Консультативної ради можуть входити на громадських засадах представники бізнес-асоціацій, громадських організацій з підтримки підприємництва, організацій роботодавців, профспілкових організацій підприємців, рад підприємців та інших інститутів громадянського суспільства, метою діяльності яких є представництво інтересів бізнесу в регіоні.

Представники територіальних органів ДРС мають до 15 квітня 2021 року сформувати склади консультативно-дорадчих органів.

На консультативні ради покладено завдання налагодження ефективних взаємовідносин з інститутами громадянського суспільства, забезпечення зворотного зв’язку між бізнесом та ДРС, а також сприяння у здійсненні заходів щодо зменшення регуляторного навантаження на бізнес в регіоні, проведенні роз’яснювальної роботи щодо напрямків діяльності ДРС.

Строк повноважень членів Консультативної ради становитиме 2 роки, а загальна чисельність її членів не може перевищувати 15 осіб.

Детальніше ознайомитися з повноваженнями членів, порядком та формами діяльності Консультативної ради можна за цим посиланням.

Нагадаємо, цього тижня Голова ДРС Олексій Кучер анонсував створення регіональних консультативних рад при секторах ДРС у регіонах за участі місцевих підприємців та їх об’єднань.

Контакти регіональних представництв ДРС можна знайти на сайті у розділі “Територіальні органи“, обравши на мапі потрібну область.