ДРС виступила майданчиком для діалогу між органами влади та операторами лотерей

04.08.2021

IMG_1016У Державній регуляторній службі України відбулася робоча нарада з обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей та порядку плати за ліцензію на випуск і проведення лотерей».

До участі у заході за ініціативи ДРС були запрошені представники Міністерства фінансів України, Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, представники операторів лотерей та профільних громадських організацій.

Під час дискусії сторони обговорювали та узгоджували найважливіші питання, які найбільше турбують бізнес в процесі запровадження регулятором КРАІЛ нових правил на ринку азартних ігор та лотерей.

IMG_1024Зокрема, операторів лотерей цікавили питання проведення першого конкурсу на отримання ліцензії та визначення переможця або переможців, затвердження ліцензійних умов, ведення Єдиного реєстру державних лотерей, обліку розповсюджувачів та сертифікації лотерейного обладнання.

Оператори та підприємницька громадськість передали регулятору ринку свої зауваження та пропозиції, а представники КРАІЛу запевнили, що почули зауваження від бізнесу та пообіцяли їх опрацювати і врахувати під час підготовки проекту рішення.

За словами Голови ДРС Олексія Кучера, виступаючи медіатором між органами влади та бізнесом, регуляторна служба завжди відкрита до проведення таких заходів для конструктивної дискусії між владою та бізнесом у різних сферах.