ДРС вперше оприлюднила дані про скарги ліцензіатів на органи ліцензування

12.02.2021

Державна регуляторна служба України почала оприлюднювати дані про скарги здобувачів ліцензій (ліцензіатів) до Експертно-апеляційної ради при ДРС щодо порушень законодавства органами ліцензування.

Відтепер відомості з електронної бази даних ДРС будуть розміщуватися на офіційному веб-сайті Служби за цим посиланням, де кожен зможе переглянути інформацію про:

– здобувачів ліцензій (ліцензіатів), які подали скарги;

– зміст скарг та найменування органів ліцензування, рішення яких оскаржуються;

– результати розгляду скарг Експертно-апеляційною радою при ДРС.

Наразі ДРС працює над запуском повнофункціонального Реєстру розгляду скарг, за яким визначатиметься черговість розгляду скарг.

Робота над запуском Реєстру відбувається в рамках реалізації Експериментального проєкту щодо запровадження Єдиної державної електронної системи дозвільних документів.

Зазначимо, що Експериментальний проєкт, над яким ДРС працює спільно з Мінекономіки, Мінцифри та іншими ЦОВВ, передбачає надання адміністративних та інших послуг у сфері ліцензування через Єдиний державний портал електронних послуг.

Нагадаємо, 29 січня відбулося перше в цьому році засідання Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування при ДРС, яка є унікальним та дієвим механізмом досудового вирішення спорів у сфері ліцензування.