ДРС сприятиме стратегічному партнерству України та Туреччини

20.05.2021

Державна регуляторна служба України підтримує стратегічний курс української влади у напрямку україно-турецького бізнес-партнерства. Про це Голова ДРС Олексій Кучер заявив під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Туреччини в Україні паном Ягмуром Ахметом Гюльдере.

photo_2021-05-19_17-57-43«Цьогоріч Україна та Туреччина відзначають 10 річницю стратегічного партнерства і прагнуть поглиблення співробітництва між двома країнами в різних сферах. Зокрема, на нещодавній зустрічі президентів Володимира Зеленського та Реджепа Тайїпа Ердогана йшлося про підписання Угоди про вільну торгівлю для збільшення товарообігу до 10 млрд доларів на рік», – зазначив Олексій Кучер.

Голова ДРС ознайомив турецьку сторону щодо завдань Служби як арбітра між органами влади та підприємцями та її повноважень щодо захисту інтересів іноземних інвесторів.

Своєю чергою пан Ягмур Ахмет Гюльдере відзначив, що у Туреччині регуляторні дослідження, пов’язані з малим підприємництвом проводить KOSGEB, що координується Міністерством промисловості й торгівлі Туреччини.

За словами Олексія Кучера, сторони домовилися налагодити комунікацію Служби з турецькими бізнес-асоціаціями TUID, TURKSID та Українсько-турецькою торгово-промисловою палатою, які опікуються розвитком бізнес відносин України та Туреччини.

Нагадаємо, що раніше ДРС ініціювала франко-українське співробітництво в регуляторній сфері.