ДРС співпрацюватиме з Радою кращих регулювань Норвегії

06.05.2021

Голова ДРС Олексій Кучер провів перемовини із заступником голови місії Посольства Норвегії в Україні Олександрою Вацко.

Державна регуляторна служба України перейматиме успішний досвід Уряду Норвегії у впровадженні найкращих регуляторних практик та роботи у європейській мережі RegWatchEurope.

«Орієнтуючись на такі провідні країни, як Норвегія, ми прагнемо зробити регуляторну діяльність усіх органів влади максимально прозорою, щоб підприємці та громадськість в регіонах активніше долучалися до процесу ухвалення владних рішень», – заявив Олексій Кучер.

Також Голова ДРС відзначив, що досвід Норвегії у проведенніIMG_6801 регуляторних реформ і зменшення адміністративного навантаження на бізнес буде надзвичайно корисним для України, зокрема в частині покращення позицій в рейтингу інвестиційної привабливості Doing Business.

За словами Олексія Кучера, дослідження процедури проведення громадських консультацій на ранніх стадіях законодавчого процесу щодо всіх законопроектів та регуляторних актів у Норвегії є одним із ключових напрямів співпраці з норвезькою стороною.

Олександра Вацко, своєю чергою, висловила цілковиту підтримку України у багатьох сферах та запевнила українську сторону у сприянні щодо обміну досвідом між ДРС та урядовими органами Норвегії, які відповідають за формування та реалізацію регуляторної політики в країні.

Крім цього, заступник голови місії Посольства Норвегії в Україні підтримала ідею залучення ДРС до участі у бізнес-форумі для підприємців та інвесторів з Норвегії.

Нагадаємо, що інвестори та підприємці з інших країн, завжди можуть звертатися до ДРС, щоб легально та відкрито лобіювати інтереси бізнесу перед регуляторними органами.