ДРС провела семінар щодо організації перегляду чинних регуляторних актів на регіональному рівні

13.09.2021

Представники понад 700 органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з усієї України взяли участь в онлайн-семінарі щодо організації перегляду чинних регуляторних4 актів на регіональному рівні, який відбувся 10 вересня за ініціативи Державної регуляторної служби України.

«Ми вирішили допомогти органам місцевого самоврядування у питанні перегляду регуляторних актів на місцях. Детально розказали, як мають формуватися та працювати комісії, за якими критеріями визначаються регуляторні акти та як ОМС можуть оцінювати їх результативність», – повідомив Голова ДРС Олексій Кучер.

За словами очільника Служби, протягом останніх двох місяців по всій Україні переглянуто 3594 регуляторних актів. З них 1636 втратили чинність або були скасовані, а 676 – приведені у відповідність до вимог чинного законодавства. Разом з тим виявили 53 регуляторних акта, що потребують змін.

Нагадаємо, що на жовтень ДРС готує для Офісу Президента України рейтинг областей за підсумками 9 місяців цього року щодо реалізації державної регуляторної політики та проведення заходів з дерегуляції господарської діяльності на місцевому рівні.