ДРС провела моніторинг планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік місцевими органами виконавчої влади

27.02.2020

167900_bigstock-business-plan-strategy-marketi-186816451У ДРС провели моніторинг сайтів місцевих органів виконавчої влади (рівень облдержадміністрацій).

23-ма обласними державними адміністраціями та Київською міськдержадміністрацією планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік здійснено у відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Львівською обласною державною адміністрацією планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік здійснено з порушенням терміну, визначеного статтею 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Крім того, Житомирською та Чернівецькою обласними державними адміністраціями затверджені плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, якими не передбачено розробку проектів регуляторних актів у 2020 році.

Загальна кількість проектів регуляторних актів, запланованих місцевими органами виконавчої влади (рівень облдержадміністрацій) у 2020 році, становить 119 проектів регуляторних актів.

Плани всіх обласних державних адміністрацій та Київської міськдержадміністрації оприлюднені на офіційних сайтах.

  • 15-ма обласними державними адміністраціями та Київською міськдержадміністрацією здійснено оприлюднення планів з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»;
  • 9-ма обласними державними адміністраціями строки оприлюднення планів з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік визначити не вбачається можливим, оскільки на офіційних сайтах відсутні дати оприлюднення;
  • на сайті Львівської обласної державної адміністрації в розділі «Регуляторна політика» відсутній план з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік (наявний в переліку розпоряджень за 2020 рік).

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік місцевими органами виконавчої влади