ДРС пропонує долучитись до розробки орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2020 рік

16.12.2019

е-демократіяДержавна регуляторна служба України на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» розробляє Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю ДРС на 2020 рік.

Відповідно до пункту 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, органи виконавчої влади щороку складають орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю з урахуванням основних завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, Державною програмою економічного і соціального розвитку України, планом законопроектних робіт та іншими документами, а також результатів проведення попередніх консультацій з громадськістю.

Орієнтовний план затверджується до початку року, оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу виконавчої влади та в інший прийнятний спосіб.

При цьому, відповідно до пункту 5 Порядку консультації з громадськістю організовує і проводить орган виконавчої влади, який є головним розробником проекту нормативно-правового акта або готує пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя.

Згідно з пунктом 3 Положення про Державну регуляторну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2014 р. № 724, основними завданнями ДРС є:

  • реалізація державної регуляторної політики, політики з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності;
  • координація дій органів виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства і підприємництва з питань дерегуляції господарської діяльності.

Пропонуємо до 21 грудня 2019 року підготувати пропозиції до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю ДРС на 2020 рік.

Під час формулювання пропозицій просимо:

  • вказати найменування інституту громадянського суспільства або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, контактні дані (телефон, електронна пошта);
  • зазначити суть та обґрунтування питання, вирішення якого потребує проведення консультацій з громадськістю;
  • зазначити орієнтовний період проведення консультації;
  • надати відповідні матеріали (у разі наявності).

Пропозиції подавати на поштову адресу ДРС (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11) або на електронну пошту: inform@dkrp.gov.ua.