ДРС перевірить контролерів, на яких поскаржиться бізнес

15.09.2017

1Державна регуляторна служба України наділена повноваженнями здійснювати контрольні заходи за діяльністю контролюючих органів, зокрема й на регіональному рівні.

Служба має право проводити планові та позапланові перевірки на предмет додержання органами ліцензування, дозвільними органами та іншими органами державного нагляду (контролю) законодавства, відповідно, у сфері ліцензування, дозвільної системи, державного нагляду (контролю).

Наразі ДРС формує план перевірок на IV квартал, тому зацікавлена у співпраці з регіональними представництвами інститутів громадянського суспільства. Саме вони, як ніхто, знають про випадки тиску місцевої влади на бізнес та протиправні дії посадових осіб.

ДРС просить надати коротку інформацію про такі випадки до 20 вересня. Бажано, щоб такі повідомлення містили інформацію про орган влади, посадових осіб та суть порушень.

У Службі також очікують письмових сигналів від підприємців, регіональних об’єднань бізнесу  про порушення та недоліки у виконанні посадовцями їх повноважень у частині перевірок бізнесу по мірі їх виявлення.