ДРС оптимізує структуру своїх територіальних органів

20.04.2021

Кабінет Міністрів України погодився з пропозицією Державної регуляторної служби України щодо утворення міжрегіональних територіальних органів як структурних підрозділів апарату Служби.

Відповідно до розпорядження КМУ від 14.04.2021 № 317-р буде реорганізовано шляхом об’єднання 25 секторів ДРС в областях України та утворено регіональні відділи.

«Ми утворюємо 7 міжрегіональних відділів – Центральний (м.Київ), Дніпровський (м.Дніпро), Західний (м.Луцьк), Карпатський (м.Івано-Франківськ), Південний (м.Одеса), Поліський (м.Житомир) та Східний (м.Харків), які представлятимуть Службу в суміжних областях», –  повідомив Голова ДРС Олексій Кучер.

Необхідність реорганізації територіальних органів ДРС виникла у зв’язку із законодавчими змінами, які відбувалися протягом останніх років та були спрямовані на децентралізацію і зміну адміністративно-територіального устрою.

«Сьогодні у територіальних органах ДРС працюють лише по одному-два фахівці. Об’єднавши їх у відділи по 6-8 осіб, ми прагнемо підвищити ефективність виконання ними основних функцій і завдань, покладених на Службу» – зазначив Олексій Кучер.

Беручи до уваги, що основними функціями територіальних органів ДРС є проведення аналізу проектів та експертизи діючих регуляторних актів місцевих органів влади їх реформування має відповідати змінам сьогодення.