ДРС чує заклики бізнесу та приймає відповідні рішення

13.12.2022

З якими проблемами стикаються підприємці у сфері ліцензування та дозвільної  системи у період воєнного стану?

Щоб відповісти на це та інші питання, Голова Державної регуляторної служби України Олексій Кучер разом з партнерами презентували результати дослідження: «Стан, потреби та перспективи українського бізнесу протягом 9 місяців повномасштабного вторгнення».

У режимі відеоконференції говорили про зміни, що відбуваються у регуляторному середовищі.

За словами очільника Служби, найбільша проблема бізнесу в Україні – це непрогнозованість. Він також наголосив, що підприємці виступають за продовження дерегуляції діяльності бізнесу під час воєнного стану.

Зі свого боку ДРС виступає за цифровізацію регуляторної політики, а саме:

– створення регуляторного порталу;

– ліцензійного порталу;

– запровадження онлайн-перевірок.

“Ми чуємо заклики бізнесу і приймаємо відповідні рішення. Виходячи із результатів опитування, бізнес підтримує наші ініціативи”, – підсумував Олексій Кучер.

Дослідження проводиться Центром Розвитку Інновацій – Center for Innovations Development , Офісом з розвитку підприємництва та експорту , національним проєктом Дія.Бізнес спільно з AdvanterGroup  за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України.

Дослідження підготовлене в межах Ініціативи для відновлення економіки, розвитку підприємництва та експорту України.