Бізнес співпрацює з Державною регуляторною службою України у напрямку дерегуляції законодавства

03.09.2020

istock000032975484medium_750xx1699-961-0-169-304x172

Державна регуляторна служба України на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 27.07.2020 №31534/1/1-20 зібрала інформацію від представників бізнесу щодо переліку тих законодавчих актів чи їх складових норм, що не відповідають та/або прямо суперечать політиці дерегуляції державного економічного управління та які варто переглянути.

В той же час, на адресу ДРС надійшли пропозиції щодо змін відомчих нормативних документів, які також на думку кореспондентів  не відповідають та/або прямо суперечать політиці дерегуляції державного економічного управління та які варто переглянути (привести у відповідність).

ДРС в ініціативному порядку запропонувала прийняти участь усіх зацікавлених осіб у публічних обговореннях запропонованих змін до законодавчих (Додаток №1) та відомчих нормативних документів (Додаток №2).

Понад 25 пропозицій надійшло щодо змін до Податкового Кодексу України, понад 20 пропозицій щодо змін до Митного Кодексу України, також надійшли пропозиції щодо змін деяких норм Цивільного та Господарського Кодексів України, Кодексу Цивільного захисту України, Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж».

Також надійшли пропозиції щодо змін (приведення у відповідність) або скасування досить великої кількості відомчих нормативних документів.

За результатом публічних обговорень узагальнені матеріали щодо запропонованих змін до законодавчих та відомчих нормативних документів ДРС спрямувала до Кабінету Міністрів України для подальшої роботи.