Австрійський бізнес долучається до дерегуляційних процесів

23.11.2022

Вже 272 дні Україна демонструє всьому світові свою рішучість у захисті принципів демократії: свободи особистості та верховенства права. Державна регуляторна служба України працює заради розвитку українського бізнесу та економіки країни в цілому і щодня інтегрується до міжнародної спільноти.

Тиждень тому команда ДРС перебувала з робочим візитом у Відні, а вже сьогодні Голова ДРС Олексій Кучер привітав у стінах Служби Торгового Радника Посольства Австрії в Україні Ґабріелє Ґазельсберґер та представників австрійського бізнесу, які працюють в Україні.

В умовах війни австрійський бізнес не зупинив свою роботу, а продовжив підтримувати економіку нашої країни, – за що безмежно їм вдячні.

За словами очільника Служби, зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері, під час якої обговорили проблеми, які хвилюють підприємців, та знайшли шляхи для їх вирішення. Такі неформальні зустрічі з представниками бізнес-спільноти дозволяють поглянути на проблему під новим кутом.

«Ніхто краще не може розповісти про проблеми бізнесу, аніж він особисто», – зазначив Олексій Кучер і подякував австрійським бізнес-партнерам та особисто пані Ґазельсберґер за постійну підтримку та стратегічне партнерство.