28 жовтня у Вінниці відбудуться заходи для бізнесу та посадовців

24.10.2019

Указатели_открытые данные28 жовтня у Вінниці відбудеться ряд заходів, спрямованих на підвищення поінформованості місцевих державних органів та органів місцевого самоврядування, а також підприємництва Вінниччини про реалізацію державної регуляторної політики.

О 10.00 почнеться семінар-презентація «Як покращувати місцевий бізнес-клімат за допомогою відкритих даних?». 

Перша частина цього заходу буде присвячена питанням цифровізації реалізації регуляторної політики, ефективному регулюванню та регуляторним відкритим даним, а також впливу відкритих даних на місцевий бізнес-клімат. Друга частина – технічним питанням оприлюднення регуляторних відкритих даних.

Серед запрошених: представники державних органів та органів місцевого самоврядування Вінниччини.

Тренери семінару: Любомир Чорній, керівник напряму з покращення бізнесу-клімату Програми USAID КЕУ, Олександр Пліва, експерт з відкритих даних та регуляторної політики Програми USAID КЕУ, СЕО проекту «Регуляторна мапа України».

Місце проведення: Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат” (м. Вінниця, вул. Театральна, 15).

 

О 14.00 заплановано проведення регіонального семінару «Перевірки бізнесу: основні виклики після завершення мораторію». 

У цьому заході візьмуть участь: представники Вінницької ОДА, Вільям Сіз, керівник Програми USAID КЕУ Тетяна Коротка, заступник бізнес-омбудсмен при КМУ. Нагадаємо, Рада бізнес-омбудсмена – це незалежний консультативно-дорадчий орган Кабміну, створений у 2014 році за участю ЄБРР, ОЕСР, провідних українських бізнес-асоціацій та уряду.

Під час семінару йтиметься про функціонування системи державного нагляду та контролю після завершення мораторію на перевірки, тренери презентують концепцію практичного порадника з проходження перевірок суб’єктами господарювання, Інспекційний портал та новi інтерактивні інструменти на підтримку бізнесу.

Серед запрошених: місцеві бізнес-об’єднання, спілки підприємців, підприємці Вінниччини, громадські ради при місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, експерти, громадські активісти, місцеві засоби масової інформації.

Тренери семінару: Ігор Жиляєв, начальник відділу нагляду і контролю – заступник директора Департаменту правової роботи та державного нагляду і контролю ДРС, Любомир Чорній, керівник напряму з покращення бізнесу-клімату Програми USAID КЕУ, Кирило Криволап, заступник голови правління ГО «Легкий Бізнес» та Яна Горюнова, керівниця відділу розробки програмного забезпечення ГО «Офіс ефективного регулювання».

Місце проведення: Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат” (м. Вінниця, вул. Театральна, 15).

З питань участі  можна звертатись до представників Сектору Державної регуляторної служби у Вінницькій області 

  • Данілова Олеся Вікторівна, завідувач Сектору, тел.: (0432) 66-27-37, sector.drs.vin@ukr.net
  • Рудик Наталія Анатоліївна, головний спеціаліст, тел.: (0432) 66-27-37