21 вересня Голова ДРС Ксенія Ляпіна візьме участь у інвестиційному бізнес-форумі Волинь – Інвест 2018

20.09.2018

2018073114590321 вересня Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна візьме участь у інвестиційному бізнес-форумі «Волинь – Інвест 2018» та 20 вересня зустрінеться з підприємницькою спільнотою Волині. 

Мета бізнес-форуму «Волинь – Інвест 2018» – активізація діалогу між владою та бізнесом, розвиток існуючих та започаткування нових ділових зв’язків, демонстрація переваг області для потенційних інвесторів, презентація цікавих інвестиційних проектів.

Основним завданням форуму є показати інвестиційну привабливість Волині сьогодні, а також знайти реальних інвесторів для майбутніх проектів, крім того – пошук нових ринків збуту місцевої продукції: сільського, лісового господарств.

Формат форуму передбачає насичену програму, що складається з трьох тематичних дискусійних платформ. У рамках форуму передбачається проведення виставки досягнень волинських підприємств у галузях сільського господарства, деревообробної, легкої та харчової промисловості, а також сфери послуг. 

На форум запрошено близько 300 представників влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, торгово-промислових палат, бізнесу, ділових, освітніх і наукових кіл, фінансових організацій та установ, експертів з міжнародних програм та проектів.

Контактний телефон для ЗМІ щодо організації інтерв’ю у Луцьку з Головою ДРС : 096-784-74-17