Привітання Голови ДРС Ксенії Ляпіної з Новим роком та Різдвом Христовим

25.12.2017

3Шановні колеги, підприємці, представники громадськості!

ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА ВСІМА ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ!

2017-ий був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Ми продовжуємо впроваджувати реформи і попереду ще багато роботи. Державна регуляторна служба України і далі працюватиме над створенням прозорої системи державного нагляду та контролю, рівних конкурентних умов для підприємців, спрощенням дозвільної системи та ліцензування, побудовою системи кращого регулювання. Дуже сподіваємося, що в наступному році зростатиме кількість наших друзів та однодумців серед підприємців, які допомагатимуть вибудовувати краще регулювання, прозоре бізнес-середовище, зростаючу економіку, а отже – добробут кожної української родини.

Пропонуємо бізнес-спільноті та громадськості об’єднуватися і рухатися разом з нами до створення умов для ведення бізнесу за європейськими стандартами та закріплення статусу України як надійного, прогнозованого та стабільного партнера.

Щиро вірю, що 2018-й рік буде щедрим на нові досягнення та перемоги на нелегкому шляху розвитку нашої країни.

Зимові свята – це усіма нами з дитинства улюблені, радісні дні, наповнені родинним затишком, веселощами, очікуванням дива та казки, душевного тепла і надії. Тож нехай серця будуть зігріті коханням і теплом, а домівки наповняться радістю та щастям.

Оптимізму, натхнення, добробуту та миру нам усім!

З повагою

Голова Державної регуляторної служби

України                                                                                                                                Ксенія Ляпіна