14 листопада в Чернігові відбудуться навчальні заходи з питань реалізації регуляторної політики

12.11.2019

74617523_710868082742017_2423264503098507264_n14 листопада в Чернігові відбудеться ряд заходів, спрямованих на підвищення поінформованості місцевих державних органів та органів місцевого самоврядування, а також підприємництва  про реалізацію державної регуляторної політики.

О 10.00 почнеться семінар-презентація «Як покращувати місцевий бізнес-клімат за допомогою відкритих даних?»

Перша частина цього заходу буде присвячена питанням цифровізації реалізації регуляторної політики, ефективному регулюванню та регуляторним відкритим даним, а також впливу відкритих даних на місцевий бізнес-клімат. Друга частина – технічним питанням оприлюднення регуляторних відкритих даних.

Серед запрошених: представники державних органів та органів місцевого самоврядування Чернігівщини.

Тренери семінару: Любомир Чорній, керівник напряму з покращення бізнесу-клімату Програми USAID КЕУ, Олександр Пліва, експерт з відкритих даних та регуляторної політики Програми USAID КЕУ, СЕО проекту «Регуляторна мапа України».

Місце проведення: Конференц-зала Чернігівської обласної ради, м. Чернігів, проспект Миру, 43.

2О 14.00 заплановано проведення регіонального семінару «Перевірки бізнесу: основні виклики після завершення мораторію». 

У цьому заході візьмуть участь: представники Чернігівської ОДА, Марчін Свєнчіцький, бізнес-омбудсмен, Ксенія Ляпіна, незалежна експертка, екс-голова ДРС.

Під час семінару йтиметься про функціонування системи державного нагляду та контролю після завершення мораторію на перевірки, тренери презентують концепцію практичного порадника з проходження перевірок суб’єктами господарювання, Інспекційний портал та новi інтерактивні інструменти на підтримку бізнесу.

Серед запрошених: місцеві бізнес-об’єднання, спілки підприємців, підприємці Чернігівщини, громадські ради при місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, експерти, громадські активісти, місцеві засоби масової інформації.

Тренери семінару: Ігор Жиляєв, начальник відділу нагляду і контролю – заступник директора Департаменту правової роботи та державного нагляду і контролю ДРС, Любомир Чорній, керівник напряму з покращення бізнесу-клімату Програми USAID КЕУ, Кирило Криволап, заступник голови правління ГО “Легкий Бізнес”, Яна Горюнова, керівниця відділу розробки програмного забезпечення ГО “Офіс ефективного регулювання”.

Місце проведення:  Конференц-зала Чернігівської обласної ради, м. Чернігів, проспект Миру, 43.

З питань участі  можна звертатись до представників Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області:

  • Завідувач Сектору ДРС у Чернігівській області Проценко Сергій Жоржевич, тел.: 095 271 43 03, chn.office@dkrp.gov.ua.

  • Головний спеціаліст Сектору ДРС у Чернігівській області Литвин Тетяна Миколаївна, тел.: 063 649 13 69.