У місті Кропивницькому підтримали інвестиційний проект місцевого видавничого підприємства

16.12.2016

p61115-11292215 листопада відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, участь у якому взяла головний спеціаліст Сектору Державної регуляторної служби у Кіровоградській області Оксана Ратушна.

На засіданні розглянуто інвестиційний проект видавничого підприємства, яке працює у м. Кропивницькому. За останні десять років цим видавництвом було успішно втілено багато проектів по популяризації рідного краю, його історичної та культурної спадщини. Підприємство не тільки створює книги з історії міста і області, воно систематично займається популяризацією читання, брендуванням міста, є організатором заходів, на які запрошуються місцеві автори, передає книги для українських та міжнародних бібліотек.

p61110-144707-1Кошти передбачається направити на модернізацію після друкарських технологічних процесів виготовлення книжкової продукції, що дозволить зменшити її вартість.

Членами Координаційної ради одностайно було підтримано даний інвестиційний проект. Прийнято рішення щодо виділення частини коштів з бюджету м. Кропивницького та надання рекомендацій для залучення решти суми через Регіональний фонд підтримки підприємництва Кіровоградської області.

З метою збільшення кількості інвестиційних проектів, що можуть претендувати на надання фінансової підтримки, присутні обговорили шляхи організації навчання місцевих підприємців стосовно написання інвестиційних проектів.