У Кропивницькому відбувся семінар для суб’єктів господарювання щодо їх участі у регуляторному процесі

21.12.2016

20 жовтня Спілкою підприємців малого та середнього підприємництва Кіровоградської області проведено семінар для суб’єктів господарювання, в якому взяли участь представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Фахівці Сектору Державної регуляторної служби у Кіровоградській області розповіли присутнім про повноваження Державної регуляторної служби України, як спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності, можливості щодо підтримки підприємців.

Зацікавленість викликали питання участі суб’єктів господарювання в регуляторному процесі, захисту своїх прав та свобод, застосуванні М-тесту, як нового ефективного інструменту впливу громадськості на органи місцевої влади.

Досягнуто домовленості про проведення окремого заходу для членів Спілки з питань участі громадськості в регуляторному процесі, підготовки аналізу регуляторного впливу та М-тесту, як складової частини такого аналізу, наданні інформаційно-методичної допомоги членами Спілки з питань, що входять до компетенції Державної регуляторної служби України.