У Харкові пройшла всеукраїнська конференція суб’єктів охоронної діяльності

10.12.2016

_dsc0451Днями завідувач Сектору ДРС у Харківській області Олександр Колесніков взяв участь в роботі всеукраїнської конференції на тему: «Проблеми адміністрування та регулювання державою ринку сфери безпеки. Підготовка пропозицій для внесення змін до нормативно-законодавчих актів України у сфері охоронної діяльності», яка була організована ХОГО «Союз працівників сфери безпеки».

У заході взяли участь керівники охоронних компаній України, представники МВС України, Харківської обласної державної адміністрації, Прокуратури Харківській області, Об’єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіонального відділення ВГО УСПП, Офісу ефективного регулювання (BRDO), Асоціації приватних роботодавців, Всеукраїнського об’єднання організації роботодавців охоронної галузі «Федерація професіоналів безпеки», та інших профільних громадських організацій України, засоби масової інформації.

Завідувач Сектору ДРС у Харківській області докладно розповів про ліцензування охоронної діяльності, особливості створення та практику роботи експертно-апеляційної ради при ДРС. Враховуючи досить велику кількість звернень громадян та юридичних осіб щодо незаконних дій представників охоронних підприємств, ним було наголошено на необхідності запровадження недержавних, ринкових механізмів регулювання та контролю за охоронною діяльність, у тому числі через створення саморегулівних організацій в сфері охоронної діяльності. Окремо Олександр Колесніков наголосив на ролі професійних громадських утворень у прийнятті владою якісних регуляторних рішень, у тому числі, в сфері регулювання державою ринку сфери безпеки.

У ході проведення круглого столу учасники сформулювали основні недоліки в законодавчому та нормативно-правовому регулюванні охоронної діяльності та запропонували концептуальні зміни щодо державних та ринкових механізмів регулювання охоронної діяльності.