На Сумщині працюють над АРВ щодо рішення виконавчого комітету Сумської міської ради щодо правил приймання стічних вод споживачів у каналізаційну мережу м. Суми

24.12.2016

cam05653

23 листопада завідувачем Сектору ДРС у Сумській області Богданою Юсуповою організовано та проведено чотиригодинне навчання для представників КП «Міськводоканал» Сумської міської ради та Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради з прикладного застосування методики обраховування витрат малого бізнесу.

Завідувач Сектору навчила практичному використанню аналізу регуляторного впливу та Методики розрахунку державного впливу на малий і середній бізнес, надала роз’яснення стосовно основних етапів здійснення державної регуляторної політики, зокрема проведення відстеження результативності регуляторних актів.

Також присутні обговорили проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради щодо правил приймання стічних вод споживачів у каналізаційну мережу м. Суми, а також, з метою зменшення регулювання господарської діяльності, завідувачем Сектору надано рекомендації стосовно підготовки проекту рішення у новій редакції. Крім того, Богдана Юсупова наголосила на  необхідності проведення консультацій з представниками мікро- та малого підприємництва в контексті розробки акту регуляторного впливу.