На Прикарпатті знайомили громадськість із основними напрямками діяльності НАБУ

23.12.2016

?????????????

Завідувач Сектору Державної регуляторної служби в Івано-Франківській області Андрій Соболевський взяв участь у робочій зустрічі директора Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тараса Лопушанського з громадським активом Прикарпаття. Поряд з іншими, з представниками НАБУ зустрілися і представники бізнес-спільноти.

Директор Львівського територіального управління НАБУ презентував присутнім основні напрямки діяльності Національного антикорупційного бюро та поспілкувався із представниками громадськості області.

 

?????????????

«Українці тривалий час чекали змін, зокрема, й щодо створення нових правоохоронних органів, – підкреслив Тарас Лопушанський. – Однак, ефективного результату  у подоланні корупції можна досягти лише спільними зусиллями та активною громадянською позицією кожного із нас».

 

Зазначалося, що станом на 31 жовтня налічується 215 активних проваджень, 104 повідомлення про підозру, 36 обвинувальних актів, 28 активних судових справ у судах, шкода, завдана державі – 71 млрд 490 млн 220 тис. грн. На рахунки постраждалих державних компаній повернуто понад 100 млн грн.  

Натомість, Тарас Лопушанський подякував за можливість проведення зустрічі, та висловив сподівання, що прикарпатці стануть партнерами Національного бюро у питаннях боротьби із корупційними правопорушеннями.