На Прикарпатті обласній раді нагадали про необхідність прийняття плану з підготовки проектів регуляторних актів у встановлений законодавством строк

25.11.2016

24 листопада завідувач Сектору ДРС в Івано-Франківській області Андрій Соболевський та заступник начальника відділу правового і кадрового забезпечення Івано-Франківської обласної ради Лілія Млиниська обговорили питання дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та неухильне виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року №1151.

?????????????

Завідувач Сектору наголосив на потребі дотримання норм регуляторного законодавства обласною радою в ході прийняття нормативно-правових актів, що містять ознаки регуляторного акту. При цьому, він нагадав про необхідність прийняття плану діяльності у встановлені законодавством строки з підготовки проектів регуляторних актів на наступний календарний рік. Як результат обговорення досягнуто домовленості про більш тісну співпрацю та постійне консультування зі сторони Сектору.